Маица Levis

Продавани

Маица Levis

1,000.00ден 800.00ден

ШИФРА: 33-016
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

Маица

Состав – 100% памук

Дополнителни информации

Боја

Бела, Тегет

Големина

XL, L, M, S, XXL

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Маица Levis”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Demiko
  • Продавач: Demiko Demiko
  • Адреса: Маршал Тито Бр.34
    Струга
    Струга
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: