Маица Gucci

Продавани

Маица Gucci

800.00ден 649.00ден

ШИФРА: 31-013
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

Маица Gucci

Состав – 95% памук, 5% ликра

Дополнителни информации

Боја

Бела, Зелена, Црвена, Црна

Големина

XL, L, M, S, XXL

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Маица Gucci”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Endi
  • Продавач: Endi Endi
  • Адреса: Маршал Тито Бр.34
    Струга
    Струга
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: