Маица Dsquared

Продавани

Маица Dsquared

800.00ден 650.00ден

ШИФРА: 31-001
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

Маица Dsquared

Состав – 95% памук, 5% ликра

Дополнителни информации

Боја

Бела, Сина, Црвена, Црна

Големина

XL, L, M, S, XXL

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Маица Dsquared”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Endi
  • Продавач: Endi Endi
  • Адреса: Маршал Тито Бр.34
    Струга
    Струга
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: