Лустер со 9 сиалици

Лустер со 9 сиалици

6,000.00ден

ШИФРА: 2-022
Пријави злоупотреба

Опис

Лустер со 9 сиалици кој му дава прекрасна атмосвера на вашиот амбиент.

Фасонка 27

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Лустер со 9 сиалици”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Salko Home&Lighting
  • Продавач: Salko Home&Lighting
  • Адреса: Slavej Planina bb
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: