Лустер со 5 сиалици

Лустер со 5 сиалици

9,900.00ден

ШИФРА: 2-025
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

Лустер со 5 сијалици со метална основа

стандард фасонка

Дополнителни информации

Боја

Жолта, Златна, Сива, Црна

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Лустер со 5 сиалици”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Salko Home&Lighting
  • Продавач: Salko Home&Lighting
  • Адреса: Slavej Planina bb
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: