Лустер со 3 сијалици

Лустер со 3 сијалици

4,900.00ден

ШИФРА: 2-026
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

Лустер со 3 сијалици со екстра квалитет

метална основа

стандард фасонка

Дополнителни информации

Боја

Жолта, Златна, Сива, Црна

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Лустер со 3 сијалици”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Salko Home&Lighting
  • Продавач: Salko Home&Lighting
  • Адреса: Slavej Planina bb
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: