ЛУСТЕР СО 2 ЧАШИ

-50%

ЛУСТЕР СО 2 ЧАШИ

898.00ден 449.00ден

ШИФРА: 2033
Пријави злоупотреба

Опис

Карактеристики на продуктот:

Основа-Метал

Чаша-Стакло

Фасонка стандард е27

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “ЛУСТЕР СО 2 ЧАШИ”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Salko Home&Lighting
  • Продавач: Salko Home&Lighting
  • Адреса: Slavej Planina bb
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: