ЛИГАВЧЕ СО ГЛОДАЛКА FRESH РОЗЕ CHICCO

-10%

ЛИГАВЧЕ СО ГЛОДАЛКА FRESH РОЗЕ CHICCO

800.00ден 720.00ден

ШИФРА: 9046
Пријави злоупотреба

Опис

ЛИГАВЧЕ СО ГЛОДАЛКА FRESH РОЗЕ CHICCO
Иновативно гумено лигавче што ги комбинира меката глодалка, што ги смирува непцата,со практичноста на лигавчето. Никогаш на подот!
3 во 1 дизајн
* мека глодалка прикачена со лепенка
* мек и впивачки памук
* реверзибилно
* шарено и стилски

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “ЛИГАВЧЕ СО ГЛОДАЛКА FRESH РОЗЕ CHICCO”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Dado Baby & Kids
  • Продавач: Kire Dado
  • Адреса: Kej Boris Kidric br 4
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: