Летен фустан

Летен фустан

1,890.00ден

ШИФРА: 33-036
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

88% вискоза

12% модал

 

Дополнителни информации

Боја

Крем, Портокалова

Големина

M, S

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Летен фустан”

Информации за Продавач

 • Име на продавница: DemikoAntar
 • Продавач: Demiko Antar
 • Адреса: Маршал Тито
  Маршал Тито
  Struga
  Струга
  6330
 • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: