Лед Сијалица LAMBARIO 5w E-14 3000k + 2 години гаранција

Лед Сијалица LAMBARIO 5w E-14 3000k + 2 години гаранција

65.00ден

ШИФРА: 2-LA11-00510
Пријави злоупотреба

Опис

Лед Сијалица LAMBARIO 5w E-14 3000k + 2 години гаранција

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Лед Сијалица LAMBARIO 5w E-14 3000k + 2 години гаранција”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Salko Home&Lighting
  • Продавач: Salko Home&Lighting
  • Адреса: Slavej Planina bb
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: