Лан кабел UTP CAT5E CPR E 305м

-21%

Лан кабел UTP CAT5E CPR E 305м

7,999.00ден 6,300.00ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

ШИФРА: 4013
Пријави злоупотреба

Опис

305м UTP CAT5E CPR E кабел

> 305м UTP CAT5E
> Одлично OFC со 99,9% чистота
> Еколошка надворешна обвивка

Дополнителни информации

Боја

Бела

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Лан кабел UTP CAT5E CPR E 305м”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Videonadzor-Kabel
  • Продавач: Videonadzor-Kabel
  • Адреса: Labunishta
    Struga
    6339
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: