Кутија за ужинка и шише за вода

-21%

Кутија за ужинка и шише за вода

380.00ден 299.00ден

ШИФРА: 40-018
Пријави злоупотреба

Опис

Кутија за ужинка и шише за вода Basketball
– Капацитет на шише: 350 мл
– Димензија на кутија: 16 x 11 x 6.5 цм

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Кутија за ужинка и шише за вода”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: office & school supplies
  • Продавач: office & school supplies
  • Адреса: Пролетерски Бригади
    Струга
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: