Кошула

Продавани

Кошула

1,500.00ден 1,200.00ден

ШИФРА: 33-026
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

Кошула

Состав – 100% памук

Дополнителни информации

Боја

Бордо, Кафеава

Големина

XL, L, M, S, XXL

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Кошула”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Demiko
  • Продавач: Demiko Demiko
  • Адреса: Маршал Тито Бр.34
    Струга
    Струга
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: