Кошула

Кошула

1,300.00ден

ШИФРА: 33-001
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

Кошула

Состав – 100% полиестер

Дополнителни информации

Големина

XL, L, M, S

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Кошула”

Информации за Продавач

 • Име на продавница: DemikoAntar
 • Продавач: Demiko Antar
 • Адреса: Маршал Тито
  Маршал Тито
  Struga
  Струга
  6330
 • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: