Кофа со капак и рачка

Кофа со капак и рачка

210.00ден

ШИФРА: 2-TP301
Исчисти
Пријави злоупотреба

Дополнителни информации

Боја

Бела, Кафеава, Крем, Розева, Црна

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Кофа со капак и рачка”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Salko Home&Lighting
  • Продавач: Salko Home&Lighting
  • Адреса: Slavej Planina bb
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: