Kinderkraft лулашка

Kinderkraft лулашка

4,980.00ден

ШИФРА: 9027
Пријави злоупотреба

Опис

КАРАКТЕРИСТИКИ:

За деца со тежина до 9 kg
Лесно се пакува и складира
Опција за подесување на времете на снимање
Подесување на брзината на лулање
8 мелодии и опција за регулација на јачината на звукот
Мек и удобен потпирач за главата
Обрач со интересни играчки
Сигурносен појас
Гумени облоги на ногарките за заштита на подот од гребење
Тивок механизам за лулање
Високо квалитетна завршна изработка без остри делови 

Вклучени се и играчки и мрежа против инсекти – шармантните играчки слонче и коала изработени од шушкав материјал ќе го привлечат вниманието на детето.

Автоматско движење – едноставно притиснете го дугмето и подесето го нивото на зуење. SMART CLOCK ќе ви овозможи да го определите времето на вибрирање (10, 20 или 30 минути).

8 МЕЛОДИИ – смирувачки мелодии од различни типови, вклучително и природни звуци кои посебно го смируваат бебето. 

СИГУРНОСТ – сигурносен појас со 5 точки на врзување.

ПОДЕСУВАЊЕ НА НАСЛОНОТ – опција за целосно спуштање во лежечка положба.

МАЛА ГОЛЕМИНА ПОСЛЕ СОБИРЊЕТО
лесната структура, преклопена на мали димензии, го прави производот компактен после собирањето.

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ
произведено во склад со Европскиот сигурносен стандард EN: 16232 i EN 12790.

СТРУКТУРА
седиштето е изработено од две врсти меки материјали: квалитетна ткаенина и плиш на две страни од седиштето.

ПОЛНЕЊЕ
може да се полни со USB кабел или батерија (не е вклучена).

Сетот содржи:
додаток со играчки,
мрежа против инсекти,
USB кабел за полнење.

Комплетот вклучува USB кабел кој се поврзува со полнач, на пример полнач за паметни телефони или таблети (5V, 1A). Во случај на полнење со батерија, потребни се 3 C (R14) батерии – не се вклучени.

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Kinderkraft лулашка”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Dado Baby & Kids
  • Продавач: Kire Dado
  • Адреса: Kej Boris Kidric br 4
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: