Гумирани теписи од најнова генерација

-30%

Гумирани теписи од најнова генерација

4,650.00ден 3,250.00ден

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

ШИФРА: 14-005
Пријави злоупотреба

Опис

Високо отпорни на бактерии, флеки, прашина

Лесни за одржавање

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Гумирани теписи од најнова генерација”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: ABBA
  • Продавач: ABBA
  • Адреса: Struga
    Struga
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: