Гранули восок за депилација

Гранули восок за депилација

249.00ден

ШИФРА: 11027
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

Восок за депилација во гранули

250 грама

Дополнителни информации

Боја

Зелена, Розева, Црна

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Гранули восок за депилација”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Parfimerija DEKOM
  • Продавач: Parfimerija DEKOM
  • Адреса: Струга
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: