Фустан бренд

Фустан бренд

990.00ден

ШИФРА: 30-007
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

Фустан бренд

Премиум квалитет

Состав – памук 90%, ликра 10%

Дополнителни информации

Боја

Сива, Црна

Големина

XL, L, M, S

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Фустан бренд”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Select
  • Продавач: Select Select
  • Адреса:
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: