-25%

Фенер

400.00ден 299.00ден

ШИФРА: 2-068
Пријави злоупотреба

Опис

Стандард фасонка е27

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Фенер”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Salko Home&Lighting
  • Продавач: Salko Home&Lighting
  • Адреса: Slavej Planina bb
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: