Фармерки Stone Island

Фармерки Stone Island

1,750.00ден

ШИФРА: 26-013
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

Машки фармерки Stone Island

Боја – сина

Состав – 98% памук, 2% ликра

Дополнителни информации

Број

31, 32, 33, 36

Боја

Сина

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Фармерки Stone Island”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Dress Code
  • Продавач: Dress Code
  • Адреса: Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: