Фармерки Gotica Jeans

Фармерки Gotica Jeans

1,750.00ден

ШИФРА: 26-002
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

Машки фармерки Gotica

Боја – темно сива

Состав – 98% памук, 2% ликра

 

Дополнителни информации

Боја

Сива

Број

29, 30, 31, 32

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Фармерки Gotica Jeans”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Dress Code
  • Продавач: Dress Code
  • Адреса: Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: