Фармерки

Продавани

Фармерки

1,800.00ден 900.00ден

ШИФРА: 31-015
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

Фармерки

Состав – 97% памук, 3% ликра

Дополнителни информации

Број

33, 34, 35

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Фармерки”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Endi
  • Продавач: Endi Endi
  • Адреса: Маршал Тито Бр.34
    Струга
    Струга
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: