ЕЛАКСАТОР AVA TURQUOISE MONI

ЕЛАКСАТОР AVA TURQUOISE MONI

4,790.00ден

ШИФРА: 066603712
Пријави злоупотреба

Опис

Детали за производот

РЕЛАКСАТОР AVA TURQUOISE MONI
Релаксаторот 5во1 AVA е погоден за деца со тежина до 9кг.
Седиштето има три позиции на спуштање погодни за играње, спиење, јадење, итн.
Функција за лулање, како и можноста за стопирање на соодветно место при користење на вибрации.
Музика, вибрации
Функција-корпа за пренесување на бебето.
Тенда со неколку позиции на спуштање.
Мрежа за комарци.
Пречка со играчки.
Спуштена позиција на седиштето и добивање на корпа.
Полуседечка позиција за бебиња кои неможат да седат сами и целосно седечка за деца кои можат да седат сами.
Повеќе мелодии и вибрации кои го смируваат бебето.
Корпата може да се користи одделно од рамката.
Дополнителна подлога за поголема удобност.
5.8 кг
72×44.5×80 см
42x12x76 см

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “ЕЛАКСАТОР AVA TURQUOISE MONI”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Dado Baby & Kids
  • Продавач: Kire Dado
  • Адреса: Kej Boris Kidric br 4
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: