DYNAMAX ВЕНТИЛ И ИНЈЕКТОР ЧИСТАЧ 300ML

-25%

DYNAMAX ВЕНТИЛ И ИНЈЕКТОР ЧИСТАЧ 300ML

600.00ден 450.00ден

ШИФРА: 1018
Пријави злоупотреба

Опис

DYNAMAX ВЕНТИЛ И ИНЈЕКТОР ЧИСТАЧ 300ML Оптимизира потрошувачката на гориво и емисиите на издувни гасови.Ги чисти вентилите и инјекторните млазници.Обезбедува ефикасно чистење на вентилите, млазниците за вбризгување и влезната површина без расклопување.Отстранува оперативно предизвикана контаминација во целиот систем за вбризгување на бензин.

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “DYNAMAX ВЕНТИЛ И ИНЈЕКТОР ЧИСТАЧ 300ML”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: AvtoDeloviReks
  • Продавач: AvtoDeloviReks
  • Адреса: Labunishta
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: