Детски тренерки

Продавани

Детски тренерки

690.00ден790.00ден

ШИФРА: 10076
Исчисти
Пријави злоупотреба

Дополнителни информации

Дете големина

3-4 години, 5-6 години

Боја

Бордо, Розева, Црвена

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Детски тренерки”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: DRB Fashion
  • Продавач: DRB Fashion
  • Адреса:
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: