Детски комплет

Продавани

Детски комплет

1,300.00ден 1,100.00ден

ШИФРА: 10016
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

Комплетот се состои од фармерско палто и пантолони

Големина 5-7 години

 

Дополнителни информации

Дете големина

5-6 години, 6-7 години

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Детски комплет”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: DRB Fashion
  • Продавач: DRB Fashion
  • Адреса:
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: