Dahua 4 MP HAC-HDW1400R

-27%

Dahua 4 MP HAC-HDW1400R

3,000.00ден 2,200.00ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

ШИФРА: 4009
Пријави злоупотреба

Опис

HAC-HDW1400R-VF

4MP HDCVI IR Eyeball Camera

> Max 30fps@4MP
> HD and SD output switchable
> 2.7-13.5mm vari-focal lens
> Max. IR length 30m, Smart IR
> IP67, DC12V

 

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Dahua 4 MP HAC-HDW1400R”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: A1-sat
  • Продавач: A1-sat
  • Адреса:
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: