fbpx

Dahua 2 MP 1200RP

-32%

Dahua 2 MP 1200RP

2,800.00ден 1,900.00ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

ШИФРА: 4008
Пријави злоупотреба

Опис

2MP HDCVI IR Eyeball Camera
* The parameters and datasheets below can only be applied to 1200-S4 series
> Max 30fps@1080P
> HD and SD outputswitchable
> 3.6mm fixed lens (2.8mm optional)
> Max. IR length 20m, Smart IR
> DC12V

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Dahua 2 MP 1200RP”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: A1-sat
  • Продавач: A1-sat
  • Адреса:
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: