Цилиндер 85мм

-20%

Цилиндер 85мм

1,000.00ден 800.00ден

ШИФРА: 11-002
Пријави злоупотреба

Опис

Цилиндер за сигурносна врата.

Кодирани клучеви.

85мм.

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Цилиндер 85мм”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Bakomer
  • Продавач: Bakomer
  • Адреса: Struga
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: