Чистач за мотор

-20%

Чистач за мотор

500.00ден 400.00ден

ШИФРА: 1017
Пријави злоупотреба

Опис

DYNAMAX DXM3-MOTOR CLEANER 500ML – DXM3 МОТОР – АКТИВЕН ЧИСТAЧ – ЕФЕКТИВЕН ОДМАСТУВАЧ — УНИВЕРЗАЛНА УПОТРЕБА Универзален чистач кој ги отстранува мрсната нечистотија од моторот на автомобилот, шасијата на автомобилот, алатите, порите и другите силно извалкани делови и површини. Исто така е погодно да се полнат повеќенаменски уреди за одмастување. Употреба: добро се промешува пред употреба. Користете го чистачот неразреден! Нанесете го чистачот на нечистата површина со четка или спреј, помалите делови може да се стават директно во течноста. Нека остане 5-10 минути и внимателно исплакнете со вода. Не важи за блескави предмети, електронски делови за автомобили или други уреди.

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Чистач за мотор”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: AvtoDeloviReks
  • Продавач: AvtoDeloviReks
  • Адреса: Labunishta
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: