Цедалка за садови

-4%

Цедалка за садови

500.00ден 479.00ден

ШИФРА: 2007
Пријави злоупотреба

Дополнителни информации

Димензија

120×180, 150×230

Боја

Кафеава, Сива

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Цедалка за садови”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Salko Home&Lighting
  • Продавач: Salko Home&Lighting
  • Адреса: Slavej Planina bb
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: