Часовник TACT-Elegant Brown/Silver

-50%

Часовник TACT-Elegant Brown/Silver

5,000.00ден 2,490.00ден

ШИФРА: 35-003
Пријави злоупотреба

Опис

ТACT часовниците се изработени од висококвалитетн материјал и со исклучителна посветеност на дизајнот и префинетиот изглед. ТАСТ часовниците имаат 12 месеци гаранција.

 • МОДЕЛ: ТЕ04
 • ДИЈАМЕТАР: 40MM
 • МЕХАНИЗАМ: JAPAN MIYOTA 2115 – ( Sony battery )
 • ТИП НА МЕХАНИЗАМ: АНАЛОГЕН
 • ВОДООТПОРНОСТ: 3ATM
 • РЕМЧЕ: КОЖНО – 20ММ
 • СТАКЛО: МИНЕРАЛНО СТАКЛО
 • ФУНКЦИИ: ЧАСОВИ МИНУТИ СЕКУНДИ И ДАТА
 • БОЈА НА КУЌИШТЕ: СРЕБРЕНА
 • БОЈА НА РЕМЧЕ: ТЕМНО КАФЕАВA

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Часовник TACT-Elegant Brown/Silver”

Информации за Продавач

 • Име на продавница: Tact
 • Продавач: Tact
 • Адреса:
 • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: