Caffè Trieste – Cremoso Bar Капсули

Продавани

Caffè Trieste – Cremoso Bar Капсули

2,200.00ден 2,000.00ден

Еспресо капсули со врвен квалитет.

Една капсула кошта 20 денари (цена со пупуст)

ШИФРА: 13-001
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

Еспресо капсули со врвен квалитет на одбрани зрна кафе.

Дополнителни информации

Број

100

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Caffè Trieste – Cremoso Bar Капсули”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Caffè Trieste
  • Продавач: Elhan Qazimi
  • Адреса: индустриска зона Мороишта
    Струга
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг
No product has been found!

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: