ЗАВЕСА БТ 721

-44%

ЗАВЕСА БТ 721

450.00ден 250.00ден

ШИФРА: 17-БТ 721
Пријави злоупотреба

Опис

Материјал Тул

Висина 2.80 м
Немора пеглање (не се гужва)
Се пере на 30°
Цената е по метар ширина (без шиење)
Производство Турција

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “ЗАВЕСА БТ 721”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: DetaTeks Perde Zavesi
  • Продавач: detaperde
  • Адреса: Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: