BNC RG59

349.00ден1,700.00ден

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

ШИФРА: 4012
Исчисти
Пријави злоупотреба

Дополнителни информации

Број

10, 20, 30, 40, 50

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “BNC RG59”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Videonadzor-Kabel
  • Продавач: Videonadzor-Kabel
  • Адреса: Labunishta
    Struga
    6339
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: