АСПИРАТОР ЗА НОС НАЗАЛНИ 0М+ CHICCO

-52%

АСПИРАТОР ЗА НОС НАЗАЛНИ 0М+ CHICCO

1,200.00ден 580.00ден

ШИФРА: 9037
Пријави злоупотреба

Опис

Чистењето на носето е посебно важно кај помалите деца, кои не се во состојба самостојно да го издуваат. Така што затнатото носе прави потешкотии во доењето и спиењето на бебето.
Аспираторот за носе PhisioClean на Chicco ви овозможува да го одстраните секретот на лесен и практичен начин. Ергономската форма и помага на мајката за време на користењето, а мекиот врв е прилагодлив за нежното носе на детето. Филтерот кој е вметнат внатре, за еднократна употреба, ви обезбедува висока хигиена.

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “АСПИРАТОР ЗА НОС НАЗАЛНИ 0М+ CHICCO”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Dado Baby & Kids
  • Продавач: Kire Dado
  • Адреса: Kej Boris Kidric br 4
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: