Анатомски Ранец

-13%

Анатомски Ранец

1,750.00ден 1,520.00ден

Ранец со три прегради
– Големина: 38 x 29 x 19.5 cm
– Тежинa: 0.63 kg

ШИФРА: 40-040
Пријави злоупотреба

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Анатомски Ранец”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: office & school supplies
  • Продавач: office & school supplies
  • Адреса: Пролетерски Бригади
    Струга
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: