Анатомски Ранец – Фудбал

-13%

Анатомски Ранец – Фудбал

1,750.00ден 1,520.00ден

Висок квалитет и комфор
Величинa: 41 x 28 x 21 cm
Тежина: 720 g

ШИФРА: 40-044
Пријави злоупотреба

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Анатомски Ранец – Фудбал”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: office & school supplies
  • Продавач: office & school supplies
  • Адреса: Пролетерски Бригади
    Струга
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: