Алуминиумска тенда 3×3 со гумирано платно – голема

Продавани

Алуминиумска тенда 3×3 со гумирано платно – голема

5,999.00ден 4,499.00ден

ШИФРА: 2-Е-545
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

Алуминиумска тенда 3×3 со гумирано платно – голема

Дополнителни информации

Боја

Сина, Црвена

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Алуминиумска тенда 3×3 со гумирано платно – голема”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Salko Home&Lighting
  • Продавач: Salko Home&Lighting
  • Адреса: Slavej Planina bb
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: